Uncategorized

Täienduskoolituse kursus Maltal

V.Raudava.

Osalesin Erasmus+ projekti № 2018-1-EE01-KA104-046911 raames täienduskoolituse kursusel 1. aprillist 5. aprillini Maltal.
ETI on Malta juhtiv täiendusõppe pakkuja. Nad pakuvad laia valikut lühikesi intensiivkursusi CPD (Continuing Professional Development) kohalikele ja välismaistele õpetajatele ning teistele haridussektoris töötavatele inimestele.
Kursus nimega “Tõstke oma IKT-oskuste tehnoloogiat klassiruumis” on nädala pikkune intensiivkursus, mis on suunatud spetsialistidele, kes sooviksid välja töötada õpetamismeetodeid tehnoloogia kaasamiseks klassiruumis, koolis või muus õpikeskkonnas.
Kursuse jooksul tutvustatakse laias valikus tehnoloogiaid, mida saab tasuta kasutada.
Metoodikat õpetati interaktiivselt sisestussessioonide, koostöö- ja rühmatööna.
Sessioonid toimusid töötubade ja ajurünnakute vormis, mille käigus analüüsiti ja lahendati probleemid.

Praktiliste tegevustena tuli osalejatel kasutada Wiki õpikeskkonda ja rakendada selles erinevaid programme.
Olin aktiivselt kaasatud kõigisse sessioonidesse reflekteerides oma tegevusi erinevate programmide kasutamisel.

Kursus andis võimaluse arutleda enda teadmiste ja oskuste ning oma lähenemisviisi üle tänapäeva õpetamisprotsessis. Lisaks õppisin kasutama uusi programme ning neid integreerima oma kursustesse. Erinevad rühmatööd aitasid õpitut rakendada ja saada tagasisidet.Meile tutvustati sobivaid veebisaite, mis on seotud õpetamisoskuste ja isikliku professionaalse arengu edasiarendamisega.

Malta on ilus saar. Kursus on rikastanud minu teadmisi ja oskusi. Sain tuttavaks Malta kultuuri ja kauni loodusega. Kohtasin huvitavaid inimesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *